اخبار
1394/11/24 17:18

مسابقات فکری جام 22 بهمن - سال 94

مسابقات شطرنج جام البرز (22 بهمن) به صورت ریتد از تاریخ 24 بهمن لغایت 2 اسفند طی 9 دور به سرداوری استاد پورشاهماری برگزار شد.

در این دوره از مسابقات 108 بازیکن زیر ریتینگ 2000 حضور داشتند که 47 نفر ریتینگ دار و 61 نفر بدون ریتینگ بودند.

در پایان مسابقات امیرمحمد آزادی با 7.5 امتیاز قهرمان شد و محمد صباحی و میترا اصغرزاده با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم و سوم شدند

قهرمان مسابقات: امیر محمد آزادی  7.5 امتیاز

نایب قهرمان:      محمد صباحی     7.5 امتیاز

مقام سوم:        میترا اصغرزاده     7.5 امتیاز

نفر چهارم:       دکتر حسن کلیایی  7 امتیاز

نفر پنجم:       امیر حسین کاشفی 7 امتیاز

نفر ششم:      حمید علیخانی      7 امتیاز

نفر هفتم:       علیرضا مهرابی      6.5 امتیاز

نفر هشتم:      آرین نوری           6.5 امتیاز

نفر نهم:       امیر محمد دوچشمه  6.5 امتیاز

نفر دهم:       سید علی عبادی    6.5 امتیاز

نفر یازدهم:  علی سلطان احمدی   6.5 امتیاز

نفر دوازدهم:    پارسا شهبازی      6.5 امتیاز

نفر برتر بانوان:   ماندانا رضایی      6.5 امتیاز

نفر برتر بدون ریتینگ:  محمد فکوری  6 امتیاز

نفر برتر پیش کسوتان:  پرویز فلاحی  5 امتیاز

نفرات برتر رده های سنی

زیر 8 سال پسران: 1. پارسا مجیدی  2. احمد رضا نوین  3. سید مهدی حسینی

زیر 10 سال پسران: 1. مسیحا باقری  2. امید خالدی  3. امین خمسه

زیر 10 سال دختران: 1. سارا ظریفی  2. نازنین زهرا کشاورز

زیر 12 سال پسران:  1. آرمین خسروانی  2. محمد حسین هروی  3. علی عزیزی

زیر 12 سال دختران:  1. نسترن حاجی پور  2. پارمیس دشتی  3. پرنیان لطفی

زیر 14 سال پسران:  1. ارشان رضایی  2. امیر حیدرزاده  3. بردیا بختیاری

زیر 14 سال دختران:  1. تینا کرمی  2. سپیده صفری  3. بهار صفی خانی

زیر 16 سال پسران:  1. مانی محمودی  2. علی فرامرزی  3. خشایار آقاولی

زیر 16 سال دختران:  1. سحر صمدی  2. یگانه امی منشادی  3. آیدا خراسانلو

سایت نتایج مسابقات

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
مسابقات قهرمانی رده های سنی استان البرز - سال 1394
رده سنی 6 سال پسران   شایان علی نژاد (چهارم) متین درویشی (پنجم)
رده سنی 6 سال دختران   سلاله رضایی (مدال نقره) النا نظری (پنجم) ملودی مدبری (ششم) کیمیا رحیمی پناه (هشتم) پرنیان رفیعیان (نهم)   

رده سنی 8 سال پسران  پارسا مجیدی (مدال نقره) شایان شادفر (مدال برنز)  احمدرضا نوین (چهارم)  پرهام مهرابی (ششم)  ارمیا طالقانی (هشتم) سید مهدی حسینی (نهم)
رده سنی 8 سال دختران  سلاله رضایی (مدال طلا)  آیلین عبدی (مدال برنز)  زهرا پیاده (ششم)

رده سنی 10 سال پسران  مسیحا باقری (مدال نقره)  مانی محمودی (مدال برنز)  محمدمهدی قنبری (چهارم)  امیرحسین عطارزاده (هفتم)
رده سنی 10 سال دختران  نازنین زهرا کشاورز ( مدال طلا)  سارا ظریفی (چهارم)  نازیلا میرزایی (هفتم) بهار صفی خانی (هشتم) درسا بزرگ امید (نهم)

رده سنی 12 سال پسران مسیحا باقری (چهارم) مانی محمودی (پنجم) مانی دهقان (ششم) امیرمحمد رسولی (نهم) آرمین ویسی (دهم)
رده سنی 12 سال دختران نسترن حاجی پور (مدال نقره) تینا کرمی (چهارم) بهار صفی خانی (ششم) پرنیان لطفی نسب (نهم) سارا ظریفی (دهم)

رده سنی 14 سال پسران  فراز شمس (مدال برنز) پارسا نعیمی (چهارم) کاوه مرادی (ششم) 
رده سنی 14 سال دختران  زینب احسانی (پنجم)

رده سنی 16 سال پسران  بردیا ویسی (سوم) پارسا شهبازی (هفتم) کاوه مرادی (نهم)
رده سنی 16 سال دختران  آیدا خراسانلو (مدال طلا) یگانه امی منشادی (مدال برنز) محیا صادقی (پنجم)

رده سنی 18 سال پسران  علی فرامرزی (چهارم) مهراد قره شیرانی (ششم) سهیل حسنی (هفتم)
رده سنی 18 سال دختران  نسترن حاجی پور (چهارم)  سارینا وحدت (ششم)