اخبار
1395/08/19 15:55

حضور 9 تیم از مدرسه شطرنج آریا در لیگ رده های سنی استان البرز

مدرسه شطرنج آریا در راستای تقویت روحیه ی تیمی و آماده سازی هر چه بهتر بازیکنان مدرسه حضور پر تعدادی در مسابقات لیگ رده های سنی قهرمانی استان البرز داشت 
سه تیم در رده سنی 12 تا 18 سال و 6 تیم در رده سنی زیر 12 سال از مدرسه شطرنج آریا در این مسابقات حضور دارند
تیم های حاضر در لیگ  12 تا 18 سال

تیم A : میز 1: بردیا ویسی میز 2: علی فرامرزی میز3: امیرمحمد رسولی میز 4: فراز شمس میز 5: بابک تیموری
تیم B : میز 1: آرمین ویسی  میز 2: فاطمه قاسمی میز3: کیا عربلو میز 4: پرنیان لطفی  میز 5: پارسانعیمی
تیم C : میز 1: ایلیا خوشبازان  میز 2: علی وحدت میز3: سارینا وحدت  میز 4: اشکان آزاددهقان میز 5: بردیامدبری


تیم های حاضر در لیگ زیر 12 سال

تیم D : میز 1: مانی محمودی  میز 2: پارسا مجیدی میز3: محمدیاسین زعیم آزاد میز 4: شایان شادفر میز 5: ارمیا طالقانی
تیم E : میز 1:  پرهام مهرابی میز 2: شایان علی نژاد میز3: محمدفرهام داودی میز 4: کیان اسدی صفا میز 5: ملودی مدبری
تیم F : میز 1: حنانه مهین روستا  میز 2: زهرا پیاده میز3: هستی جهانگیر میز 4: مهان تقوی میز 5: نازنین فاطمه جلالی
تیم G : میز 1: حسین عسگری  میز 2: سپند بلندی  میز3: ابوالفضل عسگری میز 4: عطیه اخلاقی مهر میز 5: پارسا میریوسفی
تیم H : میز 1: نیما شاوردی  میز 2: امیرمهدی کیانی میز3: متین کوهپر میز 4: ایلیا فروغی میز 5: مهدی لهراسبی
تیم I : میز 1: ساحل قمی  میز 2: سارینا فاطمی میز3: سبحان وحدت میز 4: آرتین وحدت  میز 5: سیاوش صمدیان

آیین نامه مسابقات
قرعه کشی و نتایج لیگ 12 تا 18 سال
قرعه کشی و نتایج زیر 12 سال

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
مسابقات قهرمانی رده های سنی استان البرز - سال 1394
رده سنی 6 سال پسران   شایان علی نژاد (چهارم) متین درویشی (پنجم)
رده سنی 6 سال دختران   سلاله رضایی (مدال نقره) النا نظری (پنجم) ملودی مدبری (ششم) کیمیا رحیمی پناه (هشتم) پرنیان رفیعیان (نهم)   

رده سنی 8 سال پسران  پارسا مجیدی (مدال نقره) شایان شادفر (مدال برنز)  احمدرضا نوین (چهارم)  پرهام مهرابی (ششم)  ارمیا طالقانی (هشتم) سید مهدی حسینی (نهم)
رده سنی 8 سال دختران  سلاله رضایی (مدال طلا)  آیلین عبدی (مدال برنز)  زهرا پیاده (ششم)

رده سنی 10 سال پسران  مسیحا باقری (مدال نقره)  مانی محمودی (مدال برنز)  محمدمهدی قنبری (چهارم)  امیرحسین عطارزاده (هفتم)
رده سنی 10 سال دختران  نازنین زهرا کشاورز ( مدال طلا)  سارا ظریفی (چهارم)  نازیلا میرزایی (هفتم) بهار صفی خانی (هشتم) درسا بزرگ امید (نهم)

رده سنی 12 سال پسران مسیحا باقری (چهارم) مانی محمودی (پنجم) مانی دهقان (ششم) امیرمحمد رسولی (نهم) آرمین ویسی (دهم)
رده سنی 12 سال دختران نسترن حاجی پور (مدال نقره) تینا کرمی (چهارم) بهار صفی خانی (ششم) پرنیان لطفی نسب (نهم) سارا ظریفی (دهم)

رده سنی 14 سال پسران  فراز شمس (مدال برنز) پارسا نعیمی (چهارم) کاوه مرادی (ششم) 
رده سنی 14 سال دختران  زینب احسانی (پنجم)

رده سنی 16 سال پسران  بردیا ویسی (سوم) پارسا شهبازی (هفتم) کاوه مرادی (نهم)
رده سنی 16 سال دختران  آیدا خراسانلو (مدال طلا) یگانه امی منشادی (مدال برنز) محیا صادقی (پنجم)

رده سنی 18 سال پسران  علی فرامرزی (چهارم) مهراد قره شیرانی (ششم) سهیل حسنی (هفتم)
رده سنی 18 سال دختران  نسترن حاجی پور (چهارم)  سارینا وحدت (ششم)